DOPASUJ OFERTĘ DO SWOICH OCZEKIWAŃ
Dla pracowników
Tutaj znajdują się informacje dla osób, które podjęły już pracę w Holandii za pośrednictwem SBA Flex, ale również dla osób, które planują podjąć zatrudnienie za pośrednictwem SBA Flex Recruitment Sp. z o.o.

Transport z polski

SBA Flex Recruitment Sp. z o.o. korzysta z usług przewozowych firmy Grand Tour Venus, która na rynku transportowym istnieje od roku 1994. Podstawową działalnością firmy są codzienne przewozy międzynarodowe i krajowe. Firma posiada niezbędne do tego celu koncesje i zezwolenia.

Gwarancją najwyższej jakości usług Grand Tour Venus jest nowoczesny tabor oraz kadra kierowców, których cechuje najwyższy profesjonalizm i dbałość o bezpieczeństwo pasażerów.
Firma oferuje ponadto korzystne ceny biletów, szeroki wybór tras do wielu krajów europejskich oraz umożliwia wybór przewoźnika spośród wielu dostępnych na trasie.

Wyjazdy do pracy w Holandii z SBA Flex Recruitment Sp. z o.o. organizowane są w każdy piątek i niedzielę. Dodatkowo w ramach potrzeb wyjazdy odbywają się w inne dni tygodnia. Jeśli zdecydujecie się Państwo na wyjazd prywatnym samochodem lub skorzystać z usług innego przewoźnika informujemy, iż przyjęcie pracowników odbywa się w biurze w Tilburgu w każdą sobotę w godzinach 7.00 – 10.00.

Zakwaterowanie i transport na miejscu

Gwarantujemy dojazd z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy samochodami służbowymi.
Wszystkim pracownikom zapewniamy komfortowe i bezpieczne zakwaterowanie z miejscami na odpoczynek.

Do Państwa dyspozycji są 2 lub 3 osobowe pokoje w hotelach pracowniczych lub domkach. Każde miejsce zamieszkania wyposażone w łazienki z prysznicem, kuchnie, lodówki i pralki. Odwiedź naszą galerię: praca w holandii – zakwaterowanie i praca w holandii – transport.

Należy jedynie zaopatrzyć się w naczynia kuchenne, sztućce, poszewki na pościel, prześcieradło, poduszka i kołdra (lub śpiwór).

Dbając o bezpieczeństwo i komfort przebywania pracowników SBA Flex Recruitment Sp. z o.o. w miejscach zakwaterowania, każdy mieszkaniec zobligowany jest do przestrzegania zasad dotyczące przebywania w miejscach zamieszkania.

Egzekwowanie tego regulaminu jest dla nas sprawą priorytetową!!!

Rozliczenie podatku

W tym roku proponujemy Państwu rozliczenie się z holenderskiego podatku z firmą Tax-Pol, liderem w branży z 16 letnim doświadczeniem.

Wynegocjowaliśmy dla Państwa specjalne warunki finansowe – koszt usługi wyniesie jedyne 9% wartości otrzymanego zwrotu, płatne dopiero po otrzymaniu rozliczenia.

Chcąc skorzystać z oferty wystarczy, że odeślecie Państwo do firmy Tax-Pol swój Jaaropgave wraz z kopią dowodu osobistego i wypełnionymi dokumentami.

W razie pytań proszę kontaktować się pod numerami tel. +48 71 799 50 00 lub kom. +48 885 100 550
oraz poprzez e-mail: holandia@tax-pol.pl

Dodatkowo wszyscy Państwo powołując się na firmę SBA Flex Recruitment Sp. z o.o. otrzymacie 10% rabat od wyżej wymienionej ceny!