DOPASUJ OFERTĘ DO SWOICH OCZEKIWAŃ
Miasta w Niderlandach, w których znajdziesz pracę!

Marzy Ci się codzienny spacer uliczkami Amsterdamu? Chciałbyś częściej odwiedzać lokalne muzea w Tilburgu? Myślisz o tym, by zamieszkać w okolicach Waalwijk, w regionie otwartym na turystyczne wyprawy i weekendowe wycieczki? Bliska Twojemu sercu jest Brabancja Północna i jej stolica, Boxtel? Świetnie, bo teraz możesz połączyć przyjemne z pożytecznym i z pomocą agencji pośrednictwa pracy w Niderlandach znaleźć pracę w Amsterdamie, Tilburgu, Waalwijk, Boxtel i w wielu innych holenderskich miastach. Dziś sprawdzamy, co mogą zaoferować Ci te cztery wskazane miejsca.

Praca w stolicy Niderlandów – Amsterdam nie tylko zabytkami stoi

Duży ośrodek przemysłowy, zwany również Wenecją Północy ze względu na wyjątkowo dużą liczbę kanałów, których jest aż 160. Trzy główne z nich to kanał: Cesarza, Panów i Książęcy, które oplatają całe miasto i łączą się z pomniejszymi kanałami tworząc system zwany Grachtengordel – znajdujący się obecnie od kilku lat na światowej liście dziedzictwa UNESCO. Sercem Amsterdamu jest Plac Dam, wokół którego rozciągają się piękne amsterdamskie zabytki takie jak Pałac Królewski czy dom towarowy Bijenkorf. Amsterdam to nie lada gratka dla wszystkich miłośników zabytków, których w tym mieście znajduje się przeszło 700.

W Amsterdamie na zatrudnienie mogą liczyć obcokrajowcy. Agencja pośrednictwa pracy SBA Flex oferuje w tym mieście zatrudnienie na stanowisku pracownika w magazynie z częściami samochodowymi, gdzie wymagane jest doświadczenie w branży logistycznej oraz dobra znajomość języka angielskiego.

Równie ciekawą propozycją jest praca jako operator wózka widłowego w magazynach z artykułami spożywczymi i przemysłowymi. Stanowisko to jest dostępne nie tylko w Amsterdamie, ale również w innych regionach Niderlandów – w Boxtel, w Tilburgu i w Waalwijk.

Zatrudnienie w różnych branżach w Tilburgu

To kolejne miejsce, które koniecznie trzeba zaznaczyć na mapie turystycznych i zawodowych odkryć. Mówi się o nim, że to najbardziej niedoceniane miasto Niderlandów i nic dziwnego. W medialnych przekazach dominują zwykle Amsterdam, Haga czy Rotterdam, podczas, gdy Tilburg schodzi na boczny plan. Całkiem niesłusznie, bo jest tam wiele miejsc, które warto zobaczyć, jak na przykład Kościół Józefa z charakterystycznymi ośmiobocznymi wieżami, Pomnik Willema II czy Piushaven, będąca wodną częścią miasta.

Oprócz ewidentnych korzyści związanych z walorami turystycznymi Tilburgu, można również znaleźć tam również ciekawą pracę. Przez SBA Flex, agencję pośrednictwa pracy w Niderlandach,  jest dostępna praca w Tilburgu m.in. na następujących stanowiskach: order picker, pracownik działu ekspedycji, operator wózka widłowego, pakowanie skarpetek czy pakowanie mleka. W sezonie oferowana jest praca w zieleni miejskiej. W Tilburgu można więc liczyć na zatrudnienie w różnych sektorach: począwszy od branży produkcyjnej, poprzez pracę sezonową, branżę logistyczną, a skończywszy na branży spożywczej.

Praca sezonowa podczas urlopu

Urlop w stałej pracy to doskonały moment nie tylko na odpoczynek, ale również na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Dodatkowym plusem takiej sytuacji jest możliwość dopasowania wolnego do określonych terminów wyjazdu na zbiory do Niderlandów. To również szansa sprawdzenia się przy innym niż dotychczas zajęciu, a także dla wielu osób szansa na odwiedzenie znajomych oraz rodziny przebywających na stałe w Niderlandach. Z takiego urlopu być może nie wrócisz tak wypoczęty jak z wakacji na plaży, ale z pewnością opalony oraz w lepszej kondycji fizycznej.

W czym można znaleźć pracę w Waalwijk?

Piękne miasto i równie niesamowity region, w którym położone jest Waalwijk, ma mnóstwo do zaoferowania zarówno zapalonym turystom, jak i osobom, które lubią odwiedzać rozmaite parki rozrywki czy uprawiać sport. Rynek dla pracownika z zagranicy także jest przyjazny. Ze wsparciem agencji pośrednictwa pracy w Niderlandach, jaką jest SBA Flex, zdobędziesz zatrudnienie w takich branżach jak produkcja czy logistyka. To właśnie w okolicach Waalwijk znajduje się firma Ingram Micro, do której odbywają się cykliczne rekrutacje na stanowisko order picker. W Waalwijk pracę oferuje również inny klient agencji SBA Flex jakim jest Syncreon, który oferuje pracę w dziale ekspedycji magazynu sprzętu elektronicznego. Praca w Waalwijk to również szansa dla osób, które szukają dla siebie zatrudnienia w branży metalowej oraz dla operatorów wózków widłowych.

Praca w Boxtel – sercu Brabancji Północnej 

Brabancja Północna wraz ze swoją stolicą oferują wiele wspaniałych atrakcji takich jak Muzeum Tekstyliów czy zwiedzanie parków narodowych, w których można obcować z niepowtarzalną, holenderską naturą. To również dobre miejsce do pracy, ponieważ w tej lokalizacji znajdują się zakłady mięsne Vion, prowadzące stałe rekrutacje, w których można zdobyć zatrudnienie jako pracownik produkcyjny lub operator wózka widłowego. Osoby posiadające kwalifikacje na wózek widłowy – prosty (heftruck) i boczny (rechtruck), mają szansę zatrudnić się również w innych firmach w okolicach Boxtel jak na przykład w magazynie z artykułami spożywczymi i przemysłowymi.

Amsterdam, Tilburg, Waalwijk, Boxtel, a może inne miasto jest Twoim wymarzonym miejscem do życia i pracy? Więcej lokalizacji, w których możesz znaleźć zatrudnienie w Niderlandach znajdziesz dopasowując ofertę do swoich oczekiwań za pomocą opcji: „Lokalizacja” na naszej stronie. Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Chciałbyś spróbować tego typu pracy? Skontaktuj się z nami!