DOPASUJ OFERTĘ DO SWOICH OCZEKIWAŃ
Malarz przemysłowy - SbaFlex - Praca w Holandii

Wprowadzenie

SBA Flex jest międzynarodową agencją pracy z siedzibą główną w Tilburgu.
Oferujemy pracę w sektorze spożywczym, produkcyjnym, logistycznym i metalowym.
Zapewniamy zakwaterowanie, transport oraz ubezpieczenie zdrowotne.
Dajemy możliwość długoterminowej współpracy w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Opis pracy

Praca polega na renowacji kontenerów. Główne obowiązki to:

- przygotowywanie do malowania,
- czyszczenie,
- wymiana części,
- przygotowywanie materiałów oraz malowanie ręczne wałkiem gąbkowym.

Wymagania

  • Doświadczenie w malowaniu powierzchni metalowych.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Dokładność.
  • VCA mile widziane.

Oferujemy

  • Stawkę do negocjacji w zależności od doświadczenia.
  • Gwarancję 40 godzin plus nadgodziny.
  • Pełną obsługę kadrowo – administracyjną.
  • ATRAKCYJNY SYSTEM BONUSOWY – bonus rekomendacyjny (100 EUR), bonus dla osób mieszkających prywatnie (250 EUR) – zapytaj o szczegóły!!