DOPASUJ OFERTĘ DO SWOICH OCZEKIWAŃ
Pracownik produkcyjny w branży metalowej - SbaFlex - Praca w Holandii

Wprowadzenie

Nasz klient zajmuje się produkcją gotowych elementów metalowych: balustrad, barierek drogowych, płotów i bram.

Opis pracy

Główne obowiązki to:
- szlifowanie,
- polerowanie,
- przycinanie elementów metalowych,
- przygotowanie do malowania proszkowego i do ocynkowania.

Wymagania

  • Doświadczenie w branży metalowej jest mile widziane.
  • Komunikatywna/dobra znajomość języka angielskiego.
  • Dyspozycyjność na dłużej.

Oferujemy

  • Stawka 9,82 EUR (na początku zatrudnienia).
  • Dodatki zmianowe 114%.
  • Możliwy kontrakt bezpośrednio z klientem w późniejszym etapie.
  • Przyuczenie do pracy na konkretnym stanowisku.
  • Transport z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy.
  • Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy.
  • Obsługę kadrowo – administracyjną.
  • ATRAKCYJNY SYSTEM BONUSOWY – bonus rekomendacyjny (100 EUR), bonus dla osób mieszkających prywatnie (250 EUR) – zapytaj o szczegóły!!